۞ مجلس تراز انقلاب :
آن کسی که به‌عنوان وکیل این ملت انقلابی و مؤمن و شجاع به مجلس می‌رود، باید انقلابی، مؤمن و شجاع باشد، اگر نگوییم شجاع‌ترین، مؤمن‌ترین و انقلابی‌ترین باشد / مقام مظم رهبری ____________________________________افرادی را انتخاب کنید که متعهد به اسلام، شرقی و غربی نباشند، بر صراط مستقیم انسانیت و اسلامیت باشند. وکیل‌هایی که آراسته هستند به اخلاق خوب، متعهد هستند به اسلام، وفادار هستند به کشور خودشان، خدمتگزار هستند به شما و به کشور، آن اشخاص را انتخاب کنید. / امام خمینی

درباره ما

 

این رسانه ، پایگاه اطلاع رسانی دفتر ارتباطات مردمی دکتر حسین سبحانی نیا است و به جهت تسهیل در ارتباط ایشان با مردم و همچنین ارائه گزارش عملکرد اقدامات به عموم جامعه ایجاد شده است .

رسانه دکتر حسین سبحانی نیا با عمری بیش از هفده سال از ابتدای سال ۱۳۸۱ تحن دامنه دات کام فعال گردیده بود و در مراحل تکوینی خود بارها مورد بازنگری و اصلاح قرار گرفت تا بتواند بهترین خدمات را به مردم ارائه کند .

طبیعتا اولین بودن در مجلس ، کار را برای مشاورین و همفکران این رسانه بسیار سخت ساخت . اما خوشوقتیم که این مهم به هر وجه تا کنون ادامه یافته است .

 

نسخه ۸-۹۸

در این نسخه پرتال تحت دامنه ir قرار گرفت و دامنه .com با وجود قدیمی بودن اما به دلیل برخی ملاحظات امنیتی و اجتماعی دیگر مورد استفاده قرار نخواهد گرفت .