۞ چرا سامانه خدمت :
سامانه خدمت ، راهکاری است برای تکریم مردم عزیز برای تسهیل در اخذ راهنمایی و مشاوره ، خدمات غیر حضوری و ارتباط در این ایام که به واسطه کرونا ضرورت دارد بیشتر از پیش با استفاده از فضای مجازی این مسائل گسترش یابد | اپلیکیشن خدمت ، راهکاری است برای تسهیل ارتباط با دکتر سبحانی نیا

موقعیت شما : صفحه اصلی » رویداد ها
  • شناسه : 5503
  • 23 آذر 1394 - 18:44
بازدید تشکل دانشجویی فرزندان رمضان از مجلس شورای اسلامی

بازدید تشکل دانشجویی فرزندان رمضان از مجلس شورای اسلامی

گروه فرهنگی دانشجويي "فرزندان رمضان" طی هفته ای که گذشت همزمان با روز دانشجو و هفته مجلس ضمن حضور در مجلس شورای اسلامی با تعدادي از نمايندگان به گفتگو نشست.

به گزارش «تابناک اجتماعی»، “فرزندان رمضان” در ابتدای این بازدید ساعاتی را مهمان نمایندگان مجلس در صحن علنی بودند و از نزدیک در جریان روند کار و مباحث مطرح شده در نهاد قانونگذاری قرار گرفتند.

گفت و گو با برخی نمایندگان، بازدید از موزه مجلس و ساختمان مشروطه از دیگر برنامه های این مجموعه دانشجویی بود.

دکتر حسین سبحانی نیا نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز در جمع “فرزندان رمضان” حاضر شد و در سخنانی ضمن تبریک ۱۶ آذرماه، به تبیین جایگاه قوه مقننه و رکن قانونگذاری پرداخت و نقش جامعه دانشگاهی را در پیشرفت کشور و تحقق فرامین مقام معظم رهبری حیاتی دانست.

در این گفت و گوی صمیمی که در محل ساختمان مجلس شورای ملی انجام شد، معاونت های گروه فرزندان رمضان به ارائه گزارش کار شش ماهه اخیر پرداختند و پس از آن برخی از حاضرین با طرح سوالات متفاوت در حوزه های فرهنگ، اقتصاد و سیاست خارجی که به استماع پاسخ این عضو هیئت رئیسه مجلس نشستند.

مشروح این گزارش به زودی منتشر خواهد شد.

گروه دانشجویی فرزندان رمضان با رویکرد فرهنگی و اجتماعی و فرهنگ اقتصاد مقاومتی براساس فرمایش تاریخی امام خمینی تاسیس شد: اگر مارا محاصره نظامی کنند فرزند محرمیم و اگر مارامحاصره اقتصادی کنند فرزند رمضانیم

بر این اساس گروه فرزندان رمضان یکی از رسالت های خود را استفاده از ظرفیت علمی دانشجویان نخبه کشور در زمینه پیاده سازی و تبیین فرهنگ اقتصاد مقاومتی. میداند.

منبع

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*