۞ چرا سامانه خدمت :
سامانه خدمت ، راهکاری است برای تکریم مردم عزیز برای تسهیل در اخذ راهنمایی و مشاوره ، خدمات غیر حضوری و ارتباط در این ایام که به واسطه کرونا ضرورت دارد بیشتر از پیش با استفاده از فضای مجازی این مسائل گسترش یابد | اپلیکیشن خدمت ، راهکاری است برای تسهیل ارتباط با دکتر سبحانی نیا

موقعیت شما : صفحه اصلی » مواضع
  • شناسه : 90
  • 05 فوریه 2019 - 19:29
  • نویسنده : ادمین
  • منبع : خبرگزاری خانه ملت
طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان منجر به تقویت اعتماد عمومی می‌شود
سبحانی‌نیا:

طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان منجر به تقویت اعتماد عمومی می‌شود

دبیرکل کانون نمایندگان ادوار گفت: طرح "اعاده اموال نامشروع مسئولان" منجر به تقویت اعتماد مردم و ایجاد امید در جامعه می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام و المسلمین حسین سبحانی‌نیا دبیرکل کانون نمایندگان ادوار درباره طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان، اظهار کرد: “اعاده اموال نامشروع مسئولان” طرح خوب و مثبتی است که می‌تواند در فضای عمومی جامعه مفید باشد و منجر به تقویت اعتماد مردم به مجلس و ایجاد امید در جامعه شود.

وی با بیان این طرح نشان دهنده این است که نمایندگان به جد پیگیر مطالبات مردم هستند، گفت: البته این طرح نکات مبهمی هم دارد که باید روشن و ضابطه اجرای آن مشخص شود.

دبیرکل کانون نمایندگان ادوار تاکید کرد: باید این طرح قاعده‌مند شود چرا که ممکن است در مقام اجرا دست خوش سلیقه‌های متفاوت بشود.

حجت‌الاسلام و المسلمین سبحانی‌نیا تصریح کرد: کسانی که این قانون را اجرا می‌کنند باید دور از گرایش‌های سیاسی، روی معیار و ضابطه اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه اصل این حرکت مناسب است، بیان کرد: تاکنون تعدادی از نمایندگان هر دو جناح یعنی اصولگرایان و اصلاح‌طلبان پیگیر این طرح شده‌اند اما از الان نمی‌توان پیش بینی کرد که فضای عمومی مجلس نسبت به این طرح مثبت است یا نه.

برنامه‌های کانون نمایندگان در سال ۹۷

دبیرکل کانون نمایندگان ادوار درباره برنامه‌های تشکل متبوعش برای سال آینده، گفت: در سال جدید همچون سال‌های گذشته پیگیر مسائل مربوط به نمایندگان ادوار خواهیم بود.

حجت‌الاسلام و المسلمین سبحانی‌نیا اضافه کرد: باید در سال ۹۷ در چارچوب قانون مصوب مجلس، کانون نمایندگان را منضبط کنیم و اقداماتی دیگر از جمله برگزاری کنگره و ایجاد دفاتر استانی اولویت‌های ما هستند.

وی با بیان اینکه برنامه‌های جدی برای انتقال نقطه نظرات اعضای کانون نمایندگان ادوار به مسئولان داریم، ادامه داد: همچنین در نظر داریم تا کمیته‌ها و کارگروه‌های کانون را فعال‌تر از قبل کنیم و بیشتر به بررسی طرح‌ها و لوایح ارجاعی بپردازیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، دبیرکل کانون نمایندگان ادوار در مورد ورود تشکل متبوعش به انتخابات مجلس، ادامه داد: تاکنون به مباحث مربوط به انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی ورود نکرده‌ایم و بنا نداریم از یک جناح خاص طرفداری کنیم اما قطعا به نمایندگان در آماده شدن برای انتخابات کمک می‌کنیم./

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*