۞ چرا سامانه خدمت :
سامانه خدمت ، راهکاری است برای تکریم مردم عزیز برای تسهیل در اخذ راهنمایی و مشاوره ، خدمات غیر حضوری و ارتباط در این ایام که به واسطه کرونا ضرورت دارد بیشتر از پیش با استفاده از فضای مجازی این مسائل گسترش یابد | اپلیکیشن خدمت ، راهکاری است برای تسهیل ارتباط با دکتر سبحانی نیا

موقعیت شما : صفحه اصلی » انعکاس رسانه ها » مصاحبه ها
  • شناسه : 5977
  • 23 اکتبر 2021 - 12:07
سفرهای استانی رئیسی باید ادامه یابد
سبحانی‌نیا در گفتگو با مهر:

سفرهای استانی رئیسی باید ادامه یابد

نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه سفرهای استانی و آشنایی رئیس‌جمهور با مسائل هر استان و رسیدگی به کار آنها مثبت است، گفت: در این سفرها نباید وعده‌هایی به مردم داده شود که قابل تحقق نباشد. حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، در رابطه با ارزیابی خود از […]

نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه سفرهای استانی و آشنایی رئیس‌جمهور با مسائل هر استان و رسیدگی به کار آنها مثبت است، گفت: در این سفرها نباید وعده‌هایی به مردم داده شود که قابل تحقق نباشد.

حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، در رابطه با ارزیابی خود از سفرهای استانی رئیس‌جمهور دولت سیزدهم، اظهار داشت: سفرهای استانی در گذشته هم انجام می شد اما سفرهای آقای رئیسی از روزهای اول با شتاب بیشتری آغاز شده است که می‌تواند مثبت باشد.

وی افزود: در این سفرها نقدهای فراوانی در خصوص عدم تحقق وعده‌ها و مطالبات مردم وجود دارد، در صورت عدم تحقق وعده‌های دولت، مردم به مرور سرخورده می‌شوند اما نفس این سفرها، آشنایی رئیس‌جمهور و دولت با مسائل کلان هر استان، مثبت است.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه بسیاری از وعده‌های خارج از توان دولت نباید به مردم داده شود، گفت: طبق توصیه‌های مقام معظم رهبری یا باید وعده‌ای داده نشود یا وعده‌های عملی و قابل پیگیری داده شود و اگر این دقت وجود داشته باشد، ارتباط با مردم این امیدواری را ایجاد می‌کند که شخصی در دولت حرف آنها را می‌شنود و به وعده‌های خود عمل می‌کند.

سبحانی‌نیا ضمن مثبت ارزیابی کردن سفرهای استانی رئیس جمهور تصریح کرد: حداقل دور اول سفرهای استانی باید با همین شتاب ادامه یابد تا تصویر روشنی از مسائل کشور و ظرفیت‌های استانی در ذهن رئیس‌جمهور و دولت تثبیت شود.

وی اضافه کرد: مردم انتظار دارند رئیس جمهور یک دور به استانها سفر کرده و با مسئولین، مردم، نخبگان استان دیدار و به دغدغه‌های آن‌ها توجه کند.

این نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رئیس جمهور و اعضای کابینه از ظرفیت‌های دولت با خبر هستند، بیان کرد: امروز شرایط و توان اقتصادی و حتی سهمیه هر استان در بودجه سالانه روشن است. در شرایط موجود آنچه توان انجام آن را داریم مشخص است و لازم است برای توسعه هر استان وعده‌هایی که عملیاتی هستند داده شود. پرداختن به پروژهای جدید و در نهایت متوقف ماندن آنها با هزینه‌های بالا، منطقی نیست.

سبحانی نیا خاطرنشان کرد: ممکن است در هر استانی گره‌هایی باشد که در طول زمان پیچیدگی‌هایی پیدا کرده است و با تمهیداتی قابل رفع و رجوع باشد، که پس از نصب استانداران و مدیران جدید می‌تواند مورد مطالبه جدی قرار گیرد.

وی در پایان تاکید کرد: شاید مطالبه از مدیران سابق که احتمال جابجایی آنها وجود دارد عملی نباشد زیرا یک ماه دیگر ممکن است جابجا شوند اما بعد از تثبیت مدیران دولت سیزدهم، این مطالبات و پیگیری جدی و عملیاتی آنها قابل تحقق و مورد انتظار خواهد بود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*