۞ چرا سامانه خدمت :
سامانه خدمت ، راهکاری است برای تکریم مردم عزیز برای تسهیل در اخذ راهنمایی و مشاوره ، خدمات غیر حضوری و ارتباط در این ایام که به واسطه کرونا ضرورت دارد بیشتر از پیش با استفاده از فضای مجازی این مسائل گسترش یابد | اپلیکیشن خدمت ، راهکاری است برای تسهیل ارتباط با دکتر سبحانی نیا

موقعیت شما : صفحه اصلی » انعکاس رسانه ها » رویداد ها » مصاحبه ها
  • شناسه : 6085
  • 13 ژانویه 2024 - 20:57
شریان ائتلاف نکند شانسی ندارد
سبحانی نیا در گفت‌وگو با «فردا»:

شریان ائتلاف نکند شانسی ندارد

فعال سیاسی گفت: شریان یا برخی مجموعه های تازه تأسیس وزنی ندارند که بخواهند در انتخابات مستقل عمل کنند. شریان ائتلاف نکند شانسی ندارد گروه سیاست سایت فردا: این روزها برخی مجموعه ها با ادعای آنکه اصلاح طلبان در صحنه حضور ندارند، معتقدند باید به رقابت درون اردوگاهی پرداخت تا سطح مشارکت بالا برود. حسین […]

فعال سیاسی گفت: شریان یا برخی مجموعه های تازه تأسیس وزنی ندارند که بخواهند در انتخابات مستقل عمل کنند.
شریان ائتلاف نکند شانسی ندارد

گروه سیاست سایت فردا: این روزها برخی مجموعه ها با ادعای آنکه اصلاح طلبان در صحنه حضور ندارند، معتقدند باید به رقابت درون اردوگاهی پرداخت تا سطح مشارکت بالا برود.

حسین سبحانی نیا در گفتگو با فردا درباره اهمیت ائتلاف بین مجموعه های اصولگرا گفت: برخی معتقدند «جریان اصلاحات» لیست انتخاباتی نمی دهد اما واقعیت آن است که این مسئله قطعی نیست. اصلاح طلبان در تلاش برای تنظیم فهرست انتخاباتی هستند، اگر هم درباره نحوه بررسی صلاحیت ها انتقادهایی می کنند فقط جنبه چانه زنی دارد تا در مرحله نهایی بررسی صلاحیت ها نیز بتوانند تأیید یکسری دیگر از نیروهای شان را بگیرند.

وی با بیان اینکه همه جریان ها به حدنصاب نیرو دارند، افزود: درباره ائتلاف اصولگرایان این روزها صحبت هایی مطرح می شود که حکایت از نزدیک شدن دیدگاه ها به هم دارد. در واقع تمایل به ائتلاف و وحدت در بین مجموعه ها به چشم می خورد. صحبت هایی را آقای چمران از شورای ائتلاف و برخی نیروهای پایداری مطرح کردند که پالس های مثبتی به سمت ائتلاف بود.

این فعال سیاسی اظهار کرد: شریان یا برخی مجموعه های تازه تأسیس وزنی ندارند که بخواهند در انتخابات مستقل عمل کنند و شاید هم در شروع کارشان چنین ریسکی را مرتکب نشوند چون شناختی هم در جامعه از اینها وجود ندارد. شاید دو یا سه نفر شان شناخته شده باشند اما سایر افراد در شرایطی نیستند که بشود به آنها اتکا کرد.

وی افزود: شریان اگر وارد ائتلاف با سایر مجموعه های اصولگرا نشود شانسی در انتخابات نخواهد داشت. هم اکنون تلاش ها در این جهت است که بین شورای وحدت، شورای ائتلاف و پایداری ائتلافی صورت گیرد مخصوصا اگر لیستی از جانب اصلاح طلبان داده شود.

 

 

https://www.fardanews.com/fa/tiny/news-1267282

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*