۞ چرا سامانه خدمت :
سامانه خدمت ، راهکاری است برای تکریم مردم عزیز برای تسهیل در اخذ راهنمایی و مشاوره ، خدمات غیر حضوری و ارتباط در این ایام که به واسطه کرونا ضرورت دارد بیشتر از پیش با استفاده از فضای مجازی این مسائل گسترش یابد | اپلیکیشن خدمت ، راهکاری است برای تسهیل ارتباط با دکتر سبحانی نیا

موقعیت شما : صفحه اصلی » انتخاب سردبیر » انعکاس رسانه ها » مصاحبه ها
  • شناسه : 6094
  • 12 فوریه 2023 - 21:14
نگاه تحلیلگر/ گفت‌وگوی «نامه‌نیوز» با حسین سبحانی‌نیا

مضحکه‌ای به نام اپوزیسیون؛ از ثابتی جلاد تا منافقین جنایتکار

حسین سبحانی‌نیا گفت: هیچ یک از تحرکات دشمنان از منافقین جنایتکار گرفته تا سلطنت‌طلب‌ها مؤثر واقع نمی‌شود و حتی خود تحلیلگران غربی هم می‌گویند که اینها کاری از پیش نمی‌برند.

گروه سیاست نامه‌نیوز: نیروهای اپوزیسیون در خارج از کشور گرد هم جمع شده‌اند تا به خیال خود نظام را ساقط کنند اما چرا تحرکات آنها بیش از آنکه حکایت از یک فعالیت سیاسی باشد، شبیه به یک شوی طنز است و چرا آنها پیش از هر اقدامی محکوم به شکست‌اند؟

حسین سبحانی‌نیا، فعال و تحلیلگر مسائل سیاسی، درباره این موضوع به «نامه‌نیوز» گفت: «اقداماتی که اپوزیسیون خارج‌نشین انجام می‌دهند واقعا خنده‌دار است. آنها یا خودشان هم می‌دانند با این ترکیبی که چیده‌اند قدم از قدم پیش نخواهند برد یا آنکه بر اساس تحلیل‌های نادرست تصوراتی دور از واقعیت دارند و خیال می‌کنند می‌تواند در روند انقلاب اسلامی تأثیری مخرب داشته باشند. به طور کلی ترکیب اپوزیسیونی که می‌بینیم از هم پاشیده است. ببینید که در میان مخالفان جمهوری اسلامی فردی به نام پرویز ثابتی هم مشاهده می‌شود. ثابتی در رژیم گذشته رئیس ساواک بود و یکی از مهره‌های کلیدی رژیم وقت برای سرکوب و شکنجه مردم به حساب می‌آمد. او با پلیدی سرشار به وسیله شکنجه‌های وحشتناک از دستگیرشدگانِ انقلابی اقرار می‌گرفت و چهره‌ای به کلی منفور دارد و تمام نیروهای انقلاب از مذهبی‌ها گرفته تا ملی‌ها و چپ‌ها به خوبی با وحشی‌گری‌های او آشنا هستند؛ حالا او با چنین ویژگی‌هایی هم در میان نیروهای اپوزیسیون دیده می‌شود! مشخص است که اپوزیسون شکل‌گرفته که صرفا مایه خنده ماست!»

او ادامه داد: «البته شاید تحرکات نیروهایی که اکنون خود را اپوزیسیون معرفی می‌کنند علتی داشته باشد؛ آنکه آنها باید در قبال پول‌هایی که از حکومت‌های ضد جمهوری اسلامی دریافت می‌کنند اقدامی انجام دهند و عکس و فیلمی از خود تهیه کنند تا توجیهی برای دریافت‌های آن پول‌ها داشته باشند و به اربابان خود بگویند این کارها را انجام دادیم. وگرنه اصل کاری که آنها می‌کنند آنقدر بی‌محتواست که نه آسیبی به نظام اسلامی می‌زند و نه در میان مردم مورد توجه است».

این تحلیلگر مسائل سیاسی همچنین بیان کرد: «ملت ایران، کسانی هستند که در ۲۲بهمن مشاهده کردیم. کسانی که با جان و دل پای انقلاب ایستاده‌اند. صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هم همین‌ مردم هستند و تا مردم دل در گرو انقلاب اسلامی دارند، هیچ یک از تحرکات دشمنان از منافقین جنایتکار گرفته تا سلطنت‌طلب‌ها مؤثر واقع نمی‌شود و حتی خود تحلیلگران غربی هم می‌گویند که اینها کاری از پیش نمی‌برند».

سبحانی‌نیا در پایان درباره بیانیه‌های اخیر موسوی و خاتمی گفت: «آقایان خاتمی و موسوی با بیانیه‌هایی که در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دادند، می‌خواستند مردم را از حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن مأیوس کنند. آقای موسوی که علنا می‌گوید کلیت قانون اساسی را قبول ندارم و آقای خاتمی هم گرچه هنوز می‌گوید باید در همین قانون اساسی اصلاحاتی انجام داد اما سعی کرد مردم را از جمهوری اسلامی ناامید کند و در مجموع هر دوی آنها بیانیه‌هایی ضدنظام را صادر کردند. این دو همان حرف‌های اپوزیسیون و آمریکا را تکرار کردند و تفاوت چندانی در گفتارشان با آنها نیست اما مردم ایران با حضور گشترده‌شان در ۲۲بهمن جوابی کوبنده هم به موسوی و خاتمی دادند و هم به تمام اپوزیسیون خارج‌نشین».

https://www.namehnews.com/fa/tiny/news-671683

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*