۞ چرا سامانه خدمت :
سامانه خدمت ، راهکاری است برای تکریم مردم عزیز برای تسهیل در اخذ راهنمایی و مشاوره ، خدمات غیر حضوری و ارتباط در این ایام که به واسطه کرونا ضرورت دارد بیشتر از پیش با استفاده از فضای مجازی این مسائل گسترش یابد | اپلیکیشن خدمت ، راهکاری است برای تسهیل ارتباط با دکتر سبحانی نیا

موقعیت شما : صفحه اصلی » انعکاس رسانه ها » مصاحبه ها
  • شناسه : 5972
  • 04 نوامبر 2021 - 11:55
۱۳ آبان نشاندهنده موضع محکم ایران در برابر امریکا است
نماینده ادوار مجلس:

۱۳ آبان نشاندهنده موضع محکم ایران در برابر امریکا است

حجت الاسلام سبحانی نیا گفت: ۱۳ آبان موضع محکم جمهوری اسلامی در مقابل سنگ اندازی ها و فزون طلبی های نظام استکباری و سلطه طلبی های آمریکا در گوشه و کنار دنیا را نشان می دهد. حجت الاسلام حسن سبحانی نیا در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری شبستان در مورد ۱۳ آبان گفت: ۱۳ آبان […]

حجت الاسلام سبحانی نیا گفت: ۱۳ آبان موضع محکم جمهوری اسلامی در مقابل سنگ اندازی ها و فزون طلبی های نظام استکباری و سلطه طلبی های آمریکا در گوشه و کنار دنیا را نشان می دهد.

حجت الاسلام حسن سبحانی نیا در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری شبستان در مورد ۱۳ آبان گفت: ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار و استکبارستیزی در جمهوری اسلامی روز دانش آموز و روزی است که موضع محکم جمهوری اسلامی در مقابل سنگ اندازی ها و فزون طلبی های نظام استکباری و سلطه طلبی های آن در گوشه و کنار دنیا را نشان می دهد.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی افزود: انتخاب این روز نشان دهنده موضع محکم و اصولی جمهوری اسلامی ایران است که قشر دانش آموز که برای آینده و مدیریت کشور آماده می شوند را در شرایطی خاص جهت گیری نظام را می دانند و استکبار را به خوبی شناخته اند و سرکرده استکبار جهانی آمریکا را از کشور بیرون راندند.

وی گفت: دخالت ها، هشدار، برخوردهای خصمانه آمریکا با کشورهای مستضعف جهان و چپاول سرمایه آنها چیزی بود که دانش آموزان به خوبی شناختند و در مقابل آن ایستادند. در همین رابطه این روز در نظام جمهوری اسلامی به عنوان روز مبارزه با استکبار نام گرفت.

 

حجت الاسلام سبحانی نیا ادامه داد: مصداق روشن مبارزه با استکبارستیزی نظام جمهوری اسلامی ایران است که از آغاز انقلاب و از وقتی که احساس کرد در کشور ما پایگاهی ندارد و جمهوری اسلامی به ثبات رسیده است و رهبر انقلاب و مقام معظم رهبری در مواضع محکم در مقابل آمریکا ایستاده اند. طبعا مواضع آنها نیز از ابتدا خصمانه بوده است و تا امروز نیز ادامه دارد.

 

وی گفت: موضع رهبری پیوسته معرفی روحیه استکباری آمریکا است و اگر جایی آمریکا حرف عوام فریبانه یا حمایت از حقوق انسان ها را می زند، تمامی این رفتارها پشت چنگال آهنی آمریکاست و آنها خصلت استکباری را هیچ گاه نمی توانند از سر بیرون کنند.

 

وی اظهار کرد: روحیه استکبارستیزی در قرآن نیز در مقابل فرعون بیان شده است و نظام استکباری نیز دارای همان ویژگی های فرعونی است و باید تا برگشت مردم به روحیه مردمی و استقرار روحیه استکبارستیزی همواره در مقابل آمریکا مقاومت کرد.

 

وی در مورد اعتماد نکردن به آمریکا افزود: شواهد زیادی بوده است که آمریکا قول داده است و عمل نکرده است و نه یک بار و دو بار چندین و چندین مرتبه به وعده های خود عمل نکرده است. کشور ما در موضوع هسته ای و مسایل دیگر نشان داد که آمریکا به دنبال چپاول ملت ها و به بردگی کشیدن مردم و ملت ها هستند؛ به همین دلیل روز ۱۳ آبان این پیام را به مردم و جوانان می دهد نسل آینده انقلاب دشمن را بشناسند و جهت را به درستی انتخاب کنند و از محرومان و مستضعفان دفاع کنند و این از سیاست های اصولی جمهوری اسلامی ایران است.

 

وی در مورد مستندات افول آمریکا اظهار کرد: در آمریکا شاهد تنزل اخلاقیات در نظام استکباری هستیم و در انتخابات ها و برخوردهای ترامپ بسیاری از این رفتارها دیده شده است و این تنزل اخلاق و مسایل اینچنینی نشان می دهد که فرهنگ و اخلاق در نظام آمریکا رو به افول است و سیاست ها در آمریکا با شکست مواجه شده است و در عراق و افغانستان و یمن هر جا که دست آمریکا در میان بوده است با شکست مواجه شده است. با سرمایه گذاری ۲۰ ساله در افغانستان و یا سرمایه گذاری چند ساله در عراق شاهد شکست آمریکا هستیم.

 

وی تصریح کرد: تمام این موارد نشانه افول آمریکا و فروپاشی آنها در آینده است و این وعده الهی است که در ضرب المثل فارسی عنوان می شود فواره چون بلند شود عاقبت سرنگون شود یعنی آمریکا در اوج استکبار و چپاول مستضعفان افول می کند و این روند ادامه ندارد و از جایی باید فروپاشی ها شروع شود و این نشانه ها حاکی از افول قدرت آمریکا در گوشه و کنار دنیاست و رهبر انقلاب همواره با ذکر نشانه هایی مستند بر افول آمریکا تاکید داشتند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*