۞ چرا سامانه خدمت :
سامانه خدمت ، راهکاری است برای تکریم مردم عزیز برای تسهیل در اخذ راهنمایی و مشاوره ، خدمات غیر حضوری و ارتباط در این ایام که به واسطه کرونا ضرورت دارد بیشتر از پیش با استفاده از فضای مجازی این مسائل گسترش یابد | اپلیکیشن خدمت ، راهکاری است برای تسهیل ارتباط با دکتر سبحانی نیا

موقعیت شما : صفحه اصلی » مصاحبه ها
  • شناسه : 5466
  • 09 آوریل 2016 - 14:19
  • منبع : صراط نیوز
تعویق حضور ظریف در مجلس
صراط:

تعویق حضور ظریف در مجلس

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی در سیاست خارجی مجلس گفت که وزیر امور خارجه بعد از بررسی بودجه 95 در صحن علنی و به دنبال آن تشکیل جلسات کمیسیون‌ها، در کمیسیون امنیت حاضر می‌شود.

حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا اظهار کرد: تصمیم هیات‌رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس این بود که این کمیسیون هفته جاری میزبان وزیر امور خارجه باشد اما به دلیل ورود مجلس به بررسی جزئیات بودجه ۹۵ و به دنبال آن تشکیل نشدن جلسات کمیسیون‌های تخصصی این جلسه به بعد از بررسی بودجه موکول شد.

به گزارش ایسنا، به گفته وی، حضور وزیر امور خارجه در راستای ارائه توضیحاتی درخصوص روند اجرای برجام و تحولات رخ داده در سطح منطقه و بین‌الملل است.

سبحانی‌نیا همچنین گفت: با توجه به اینکه طبق قانون مصوب مجلس وزارت امور خارجه باید بعد از سه ماه از اجرای برجام گزارشی از روند اجرایی شدن آن به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه ارائه دهد و این مهلت ۲۷ فروردین به اتمام می‌رسد انتظار می‌رود که در این جلسه وزیر امور خارجه گزارش را به نمایندگان ارائه کند.

 

منبع

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*